Projelendirme

Network Uygulamaları.

Sahada gerçek Sanallaştırma, HyperV, VeamWare, Active Directory, Domain Server Uygulamaları, Cat 7 , Cat6A, Cat6 , Cat5 Uygulamaları, Firewall, 2003 – 2008 – 2012 – 2016 Server Uygulamaları. Bu alanda referanslarımız sayısı oldukça fazladır.

Network & ağ kurulumu

Kuruluşlara ve hatta günümüzde evlerinde birden fazla bilgisayar ve elektronik cihazları network sistemini bağlanarak veri paylaşımını sağlamak hatta evdeki, ofisteki cihazları uyum içinde çalıştırmak gereği doğmaktadır. Tabiki Ev yada işyerinizde bulunan bilgisayar vb. cihazların kolay, hızlı ve ucuz çözümlerle iletişim kurmalarını sağlamakta hizmet sunmaktayız. Network kurlumu ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde kablolu yada kablosuz olarak tespit edilmektedir. Yapılan tespit neticesinde kurulum gerçekleştirilir ve teslim edilir.

Network ağ yönetimi

Network yönetimine ihtiyaç duyulmasının nedenlerinin başında kullanıcı davranışları, yeni teknolojilerin kullanımı, güvenlik, yedekleme olarak sıralayabiliriz. Bu konularda kuruluşlar kaynaklarını en etkin ve sağlıklı şekilde kullanarak veri alışverişi yaparlar. Veri alışverişi sırasında da kontrol altında tutulmasına gereksinim duyulan ihtiyaçlar gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre en doğru çözümü ve yapıyı oluşturmaktayız. İnternet erişimi tüm sistemlerine yapılabilecek saldırı ve virüs tehdidi potansiyel olmasıdır. Göz ardı edilmeyecek şekilde saldırganların ve virüslerin sayısı günden güne artmaktadır. Her geçen gün yeni güvenlik açıkları tespit edilip internette yayınlanmaktadır. Program üreticileri bu açıklar için hızla yamalar üretip yayınlar ama çoğu kişi yada kuruluş haberi olmadığından veya kurması zor olduğundan kuramamaktadır. Ayrıca var olan açıkları kullanarak yapılan saldırıları kolaylaştıran hazır birtakım programların internet üzerinde bulunabilmesi, güvenlik ve programlama hakkında fazla teknik bilgisi olmayan kişilerin de kolayca saldırı yapmalarını olanak sağlamaktadır. Ağ Yönetim Danışmanlığı hizmeti vererek kuruluşların sistemlerinin saldırgan ve yıkıcı etkenlerden korunması amacıyla hazırlanmış bir hizmetimizdir.

Bilgi ve veri depolaması

Bilgi ve verilerinizin depolanması, yedeklenmesi günümüz koşullarında büyük önem arz etmektedir. Kuruluşunuzun bilgi ve belgelerinin bir yedeğinin, kopyasının olması veri kaybına uğramamak için kesinlikle zorunlu hale gelmektedir. Bilgisayarınızın donanımının hasar görmesi yada arızalanması durumunda tüm verileriniz kaybolmakta, kuruluşunuza telafisi imkânsız zararlar vermek tektedir. Üzerinde uzun zaman çalıştığınız bilgiler bir anda uçup gitmektedir. En basit yedekleme yöntemi olarak CD, DVD yada harici HD depolanması uygulanmaktadır. Bu uygulamada zamanla kendi içinde karmaşaya neden olmakta ve hangi veri nerede bulması güçleşmektedir. Sunduğumuz Bilgi ve Veri Depolama hizmeti ile artık bilgilerinizi saklayabilirsiniz. Bilgilerinizin güvenliğinden endişe etmeyin. Verileriniz depolandığında en yeni ve güncel güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Yedeklerinize istediğiniz her yerden ulaşma imkânında sahip olursunuz. Böylece iş yerinde iken ulaşmanız gereken bir dokümana evden ulaşarak zaman kaybetmezsiniz. Veri depolaması çözümlerimizi görmek için irtibat kurunuz.