Bakım ve Destek Hiz.

Kurumsal Güvenlik Uygulamaları :

Uygulama örnekleri ;

Paket filtreleme yapan Firewall türü – Packet Filtering Firewall.
Çift taraflı Geçit tipindeki Firewall türü – Dual-homed gateway firewall.
Perdelenmiş kullanıcı tipindeki Firewall türü – Screened host firewall.
Perdelenmiş alt ağ tipindeki Firewall – Screened subnet firewall.

Sistem Destek hizmeti bütünleşik alınması gereken bir hizmet olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle sisteminizle ilgili oluşabilecek her türlü senaryoya karşı bilgili ve hazırlıklıyız. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi tecrübeli ve Microsoft sertifikalı yüksek mühendislerden oluşan, teknoloji ve ürünler doğrultusunda kendini sürekli geliştiren kadromuzdur. Bu sayede, sisteminiz ile ilgili tüm çözümleri kendi bünyemizde çözebiliyoruz. Dolayısı ile müşterilerimiz, bilgisayarcı firmaların sorunları birbirlerine yönlendirmesi neticesinde sorunun çözülememesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyorlar.

Alınan hizmetin sürekliliği, tek noktadan çözülmesi sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışır kalmasını etkileyen en önemli faktördür. Bu çerçevede imzaladığımız Bakım Anlaşması altında, sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz. Anlaşmalı müşterilerimize özel 7/24 çağrı merkezi, Sistem Destek hizmetinizi ve durumlarını izleyebileceğiniz Web ara yüzü gibi hizmetler ile Türkiye ‘de Sistem Destek konusunda hem çok hesaplı hem de çok iddialıyız!

Proje Bazlı, Uygulama odaklı, Bakım Anlaşmalı, Teknik Servis Hizmetlerimiz

 • Windows 2003/2008/2012 Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
 • Yapısal Kablolama ve sonlandırma işlemleri,
 • Fiber Optik sonlandırma ve Projelendirme,
 • Yapısal Kablolamada Projelendirme işlemleri,
 • Windows 8 / 7 / Vista/XP Kurulum Teknik Destek İşlemleri
 • PC ve Laptop Onarım ve Bakım İşlemleri
 • Linux Kurulum ve Bakım İşlemleri (Redhat, Centos, Ubuntu ve Gentoo)
 • Sistem bakım ve Temizlik İşlemleri
 • Virüs ve Trojen Tarama ve Temizleme İşlemleri
 • Statik IP üzerinde DNS Hizmeti
 • Silinmiş veya Hasarlı Diskten Veri Kurtarma Hizmetleri
 • Workgroup, Active Directory Kurulum ve destek hizmetleri
 • Ağ kurulum, test  ve destek işlemleri
 • ADSL, ISDN Internet Kurulum destek işlemleri
 • ISA Server, Güvenlik Duvarı Kurulum ve Destek İşlemleri
 • Microsoft Exchange Server Kurulum, Destek ve Bakım İşlemleri
 • Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri
 • Yüksek Kapasiteli Hosting, E-Posta Kurulum Hizmetleri
 • Anında Uzaktan Bağlantı ile Destek Hizmeti
 • Santral Ses Kayıt Sistemleri Teknik Desteği
 • Güvenlik ve Kamera Sistemleri Teknik Desteği
 • Personeliniz için Windows, Office ve Ağ Kullanım Eğitim Hizmetleri
 • Anlaşmalı Sunucu ve Hosting Hizmetleri
 • Yüksek Performanslı, Kesintisiz ve Hesaplı Teknik Servis Hizmeti
  2-10 adetli küçük ağlardan tutun 100-200 bilgisayarlı lokal ve dünya çapında ağlara kadar tek noktadan çözümler üretiyoruz. Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veri tabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti Bakım Anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz expertiz yapıyoruz, firmanıza en uygun teknik servis ve bakım anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz.

Network Uygulamaları.

Sahada gerçek Active Directory, Domain Server Uygulamaları, Cat6 , Cat5 Uygulamaları, Firewall, 2003 – 2008 Server Uygulamaları. Bu alanda referanslarımız sayısı oldukça fazladır.

Network & ağ kurulumu

Kuruluşlara ve hatta günümüzde evlerinde birden fazla bilgisayar ve elektronik cihazları network sistemini bağlanarak veri paylaşımını sağlamak hatta evdeki, ofisteki cihazları uyum içinde çalıştırmak gereği doğmaktadır. Tabiki Ev yada işyerinizde bulunan bilgisayar vb. cihazların kolay, hızlı ve ucuz çözümlerle iletişim kurmalarını sağlamakta hizmet sunmaktayız. Network kurlumu ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde kablolu yada kablosuz olarak tespit edilmektedir. Yapılan tespit neticesinde kurulum gerçekleştirilir ve teslim edilir.

Network ağ yönetimi

Network yönetimine ihtiyaç duyulmasının nedenlerinin başında kullanıcı davranışları, yeni teknolojilerin kullanımı, güvenlik, yedekleme olarak sıralayabiliriz. Bu konularda kuruluşlar kaynaklarını en etkin ve sağlıklı şekilde kullanarak veri alışverişi yaparlar. Veri alışverişi sırasında da kontrol altında tutulmasına gereksinim duyulan ihtiyaçlar gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre en doğru çözümü ve yapıyı oluşturmaktayız. İnternet erişimi tüm sistemlerine yapılabilecek saldırı ve virüs tehdidi potansiyel olmasıdır. Göz ardı edilmeyecek şekilde saldırganların ve virüslerin sayısı günden güne artmaktadır. Her geçen gün yeni güvenlik açıkları tespit edilip internette yayınlanmaktadır. Program üreticileri bu açıklar için hızla yamalar üretip yayınlar ama çoğu kişi yada kuruluş haberi olmadığından veya kurması zor olduğundan kuramamaktadır. Ayrıca var olan açıkları kullanarak yapılan saldırıları kolaylaştıran hazır birtakım programların internet üzerinde bulunabilmesi, güvenlik ve programlama hakkında fazla teknik bilgisi olmayan kişilerin de kolayca saldırı yapmalarını olanak sağlamaktadır. Ağ Yönetim Danışmanlığı hizmeti vererek kuruluşların sistemlerinin saldırgan ve yıkıcı etkenlerden korunması amacıyla hazırlanmış bir hizmetimizdir.

Bilgi ve veri depolaması

Bilgi ve verilerinizin depolanması, yedeklenmesi günümüz koşullarında büyük önem arz etmektedir. Kuruluşunuzun bilgi ve belgelerinin bir yedeğinin, kopyasının olması veri kaybına uğramamak için kesinlikle zorunlu hale gelmektedir. Bilgisayarınızın donanımının hasar görmesi yada arızalanması durumunda tüm verileriniz kaybolmakta, kuruluşunuza telafisi imkânsız zararlar vermek tektedir. Üzerinde uzun zaman çalıştığınız bilgiler bir anda uçup gitmektedir. En basit yedekleme yöntemi olarak CD, DVD yada harici HD depolanması uygulanmaktadır. Bu uygulamada zamanla kendi içinde karmaşaya neden olmakta ve hangi veri nerede bulması güçleşmektedir. Sunduğumuz Bilgi ve Veri Depolama hizmeti ile artık bilgilerinizi saklayabilirsiniz. Bilgilerinizin güvenliğinden endişe etmeyin. Verileriniz depolandığında en yeni ve güncel güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Yedeklerinize istediğiniz her yerden ulaşma imkânında sahip olursunuz. Böylece işyerinde iken ulaşmanız gereken bir dokümana evden ulaşarak zaman kaybetmezsiniz. Veri depolaması çözümlerimizi görmek için irtibat kurunuz!

 

Uygulama Görselleri için tıklayınız