Hizmetlerimiz

Bilişim sektöründe 17 yıldır hizmet vermekteyiz. Sektörde birçok uygulamaya öncülük etmekle birlikle kurumsal anlamda büyük uygulamalarımız mevcuttur. Genel uygulama ve hizmet alanları olarak Bilişim projelendirilmesi, Kurumsal güvenlik çözümleri / firewall / intivürüs çözümleri konusunda sertifkalı mühendislerimizle çözümler üretmekteyiz. Sistem destek hizmetleri, Network Uygulamaları, CCTV alanında büyük referanslarımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz alanlarda kendi alanında söz sahibi çözüm ortakları ile çalışmaktayız. Ürün gamı olarak aktif kısa vadede temin, devamlı güncellenen listelerle çalışmaktayız.

 

1998 yılından bu yana, referans gösterebileceğimiz birçok firmaya bakım anlaşması altında bilgi teknolojileri konusunda destek ve çözümler üretmekteyiz.

 

 

Kurumsal Destek Hizmetleri.

Kurumsal sistem destek / bakım anlaşmasına sahip müşterilerimiz her zaman önceliğe sahip olurlar. Böylece iş akış hızını olumsuz etkileyen teknik problemler hızla çözüme kavuşturularak iş gücü kayıplarının önüne geçilmiş olur. Anlaşma sahibi müşterilerimiz sürekli danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak kurumsal verilerinin güvenliğini, olası veri kayıplarının önlenmesi gibi birçok bilgi işlem hizmetlerinin getirilerine sahip olurlar.

Bu anlamda “Kurumsal Destek / Bakım Anlaşması” hizmetimiz, şirketinizin bilgi işlem makinalarına sunduğumuz bir sigorta hizmeti gibi düşünülebilir…

Aynı zamanda anlaşma sayesinde bilgi teknolojileri hizmet ve ürün alımı gibi konuların maliyetleri kontrol altında tutulabilir.

Biz AnadoluSoft  Danışmanlık ve Bilgisayar Hizmetleri olarak, ekonomik paketler halinde hazırladığımız hizmet kapsamlarımızla şirketinize entegre bir bilgi işlem departmanı mantığı ile teknolojiden daima maksimum fayda sağlamanız için hazırız.

Hizmet paketlerimizin içeriklerini veya şirketinize özel geliştirebileceğimiz hizmet detaylarımızı detaylarını görüşmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.